Бердичівських підприємців запрошують поторгувати з Канадою – ПУЛИНИ СЬОГОДНІ

Бердичівських підприємців запрошують поторгувати з Канадою

Відповідно до листів Департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва Житомирської ОДА, повідомляємо суб’єктів господарювання про наступне: Канадсько-Український проект з підтримки торгівлі та інвестицій (CUTIS) оголосив відбір українських підприємств малого і середнього бізнесу для участі у Програмі підтримки експорту до Канади U CAN EXPORT у таких пріоритетних секторах: одяг, взуття, меблі, шоколад та кондитерські вироби, IT- послуги.

Повідомляє сайт Бердичів Сьогодні з посиланням на berdichev.biz.

Програма U CAN EXPORT впроваджуватиметься проектом CUTIS у партнерстві з Офісом підтримки експорту. Компанії, що відповідають критеріям, та бажають взяти участь у програмі U CAN EXPORT мають заповнити заявку за посиланням http://bit.Іy/UCANexport. Заявки приймаються до 16.07.2017. Контактна електронна адреса: offiсe@cutisproject.org.

Також у період з 22 по 27 серпня 2017 року в с. Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області традиційно пройде Національний Сорочинський ярмарок. Участь у Національному Сорочинському ярмарку є не лише привабливою, а й економічно вигідною, а підприємства матимуть нагоду представити свої досягнення на наймасштабнішому заході.

У разі зацікавленості щодо участі, просимо повідомити відділ економіки та інвестицій виконавчого комітету Бердичівської міської ради (к.66, тел. 4-28-04, е-mail: vukonkom@gmail.com).

Джерело: Бердичів Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*