Двох екс-податківців заарештували за хабарництво – ПУЛИНИ СЬОГОДНІ

Двох екс-податківців заарештували за хабарництво

На Житомирщині за одержання неправомірної вигоди на суму 25 тисяч гривень засуджено колишніх податківців, пише ЖИТО-МИР із посиланням на УНН.

Установлено, що два інспектори відділу Головного управління Міндоходів в Житомирській області одержали неправомірну вигоду на суму 25 тис. грн від генерального директора товариства з обмеженою відповідальністю.

Екс-податківці пообіцяли зменшити у сто разів суми штрафних санкцій за порушення, виявлені під час перевірки щодо додержання товариством податкового законодавства.

За скоєний злочин одного інспектора вироком суду засуджено до шести років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком на два роки з конфіскацією майна без спеціальної конфіскації та позбавлено державного рангу і 6 категорії державного службовця.

Іншого правопорушника засудили до п’яти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком на два роки, без конфіскації майна, з іспитовим терміном на два роки. Також чиновницю позбавлено державного рангу та категорії державного службовця.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*