Призначили директора Бердичівського медичного коледжу – ПУЛИНИ СЬОГОДНІ

Призначили директора Бердичівського медичного коледжу

Суд відновив Володимира Клименюка на посаді директора Бердичівського медичного коледжу.

Повідомляє сайт Бердичів Сьогодні з посиланням на infomalin.biz.

Продовжується судова епопея з усуненням з посади директора Бердичівського медичного коледжу Володимира Клименюка, з яким 6 квітня цього року було розірвано контракт. Напередодні депутати Житомирської обласної ради прийняли відповідне рішення.

З того часу відбулося багато подій. Нагадаємо, що одразу після розірвання контракту з Володимиром Клименюком, той звернувся до суду з позовом про визнання незаконним та скасування рішення Житомирської обласної ради, поновлення на роботі, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу. Тоді суд виніс ухвалу призупинити рішення сесії Житомирської обласної ради та заборонив призначати будь-кого на посаду директора даного навчального закладу.

Апеляційний суд Житомирської області 16 травня задовольнив апеляційну скаргу Житомирської обласної ради та скасував ухвалу Житомирського районного суду Житомирської області, якою зупинено дію рішення обласної ради про дострокове розірвання контракту з директором комунального вищого навчального закладу «Бердичівський медичний коледж». Апеляційний суд постановив нову ухвалу, яка не підлягає оскарженню в касаційному порядку та якою відмовлено у задоволенні заяви Володимира Клименюка про забезпечення позову.

Джерело: Бердичів Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

 

Leave a comment

Your email address will not be published.


*