У Бердичеві готуються відкрити центр ветеринарної медицини – ПУЛИНИ СЬОГОДНІ

У Бердичеві готуються відкрити центр ветеринарної медицини

Особисто для мене лікарня асоціюється, у першу чергу, зі стерильною чистотою, яку мають дотримуватися задля того, щоб убезпечити хворих від нових хвороб, адже щодня через лікарню проходить велика кількість людей. Тож саме стерильність, дезінфекція та чистота мають бути тими критеріями, за якими відвідувач ще в коридорі може оцінити рівень медичного закладу. Зрозуміло, що галузь медицини на сьогодні працює в умовах жорсткого недофінансування, покладаючи великі сподівання на Медичну реформу та створення Госпітальних округів, центром одного з яких стане місто Бердичів та, власне, Центральна міська лікарня. Однак, чи готова до цього вона сама?

Повідомляє сайт Бердичів Сьогодні з посиланням на berdichev.biz.

Таке питання мимоволі починаєш задавати собі, спостерігаючи навіть не за умовами перебування хворих, а просто зайшовши усередину лікарні. Адже якось важко довіряти медзакладу, у якому просто в коридорі відпочивають…. безпритульні собаки. Просто у приміщенні, поблизу ліфта. Таку картину протягом кількох днів спостерігали відвідувачі лікарні, які і сфотографували тваринку. Цікаво, а куди дивиться персонал лікарні, чи собаки тут стали, як і по всьому місту, звичним явищем? Навіть з’явилося припущення, що це новий проект міської влади в рамках реалізації медичної реформи, і поряд з дитячою поліклінікою на території лікарні має з’явитися ще й ветеринарний центр для порятунку бідолашних тваринок – адже з притулком, обіцяним Олександром Ревегою, щось не склалося.

До речі, депутат від ВО «Батьківщина» Сергій Орлюк, який є ветеринаром за фахом, кілька місяців тому запропонував свою програму по зменшенню кількості безпритульних тварин у місті Бердичеві, адже усі знають масштаби цієї проблеми та ту загрозу, що несуть у собі подекуди занадто агресивні собаки для оточуючих. Але, на жаль, влада не горить бажанням виносити її на розгляд міської ради або на громадське обговорення. Тож сподіватися на врегулювання ситуації з безпритульними тваринами найближчим часом не доводиться. А тому маємо, те що маємо – собак з невідомими болячками у Центральній міській лікарні.

Денис ЗАРЕМСЬКИЙ.

Джерело: Бердичів Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*