У Бердичеві недобудови віддадуть під гаражі для учасників АТО – ПУЛИНИ СЬОГОДНІ

У Бердичеві недобудови віддадуть під гаражі для учасників АТО

Вже тривалий час місто Бердичів «прикрашає» велика кількість недобудованих об’єктів та закинутих приміщень, які ніким не використовуються та стали місцем «паломництва» осіб, які ведуть антисоціальний спосіб життя. Наркомани, любителі оковитої та люди без місця постійного проживання тут часті гості, але найгірше – що разом з ними відвідують ці будівлі і наші діти. Чим вони тут займаються і на яку небезпеку себе наражають – можна тільки здогадуватися. Нещодавні події показали, що ігри в недобудовах можуть закінчитися нещасним випадком. Нагадаємо, що нещодавно у Бердичеві серйозно травмувався 13-річний хлопчик.

Повідомляє сайт Бердичів Сьогодні з посиланням на berdichev.biz.

Можливо, саме цей випадок змусив нарешті бердичівського міського голову Василя Мазура звернути увагу на проблему, яка тягнеться роками. На засіданні виконавчого комітету він заявив, що у місті проводиться обстеження усіх недобудов та будівель і приміщень, які не використовуються: як комунальної, так і приватної власності. Василь Мазур впевнений, що необхідно вести розмову з їх власниками, так як всередині цих об’єктів ситуація просто жахлива. Тож нехай або відновлюють роботи, або забезпечують охорону своєї власності.

У той же час в Бердичеві виявлено ряд будівель, що перебувають у комунальній власності міста, однак тривалий час не використовуються за призначенням. Серед них – старі котельні,які раніше належали теплоенерго, але зараз не експлуатуються. Саме тому міським головою було прийняте рішення, яке підтримали члени виконавчого комітету, про їх передачу під гаражі для учасників АТО. Спільно з Спілкою учасників бойових дій АТО Бердичева та Бердичівського району та іншими громадськими організаціями атовців, міська влада має провести роботу по визначенню щасливчиків з числа осіб, які подали відповідні звернення. На думку голови Спілки учасників бойових дій АТО Бердичева та Бердичівського району, це дозволить зняти напругу, яка зараз існує.

Таким чином місто Бердичів вирішить одразу дві проблеми: поменшає недобудов, що становлять загрозу для дітей, та вирішиться питання з гаражами бодай для кількох десятків атовців. Також міський голова наголосив, що усі будівлі мають бути огороджені, а підвали – закритими для доступу.

Денис ЗАРЕМСЬКИЙ.

Джерело: Бердичів Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*