Житомирянин намагався приховати від митників 15 старовинних книг – ПУЛИНИ СЬОГОДНІ

Житомирянин намагався приховати від митників 15 старовинних книг

Житомирська митниця Державної фіскальної служби в міжнародному пункті пропуску «Виступовичі» припинила незаконну спробу ввезення в Україну старовинних книг, пише ЖИТО-МИР із посиланням на Територіальні органи ДФС у Житомирській області.

Громадянин Російської Федерації (уродженець Житомирщини) легковим автомобілем російської реєстрації прямував з Російської Федерації в Україну. Для проходження митного контролю він обрав смугу спрощеного митного контролю «зелений коридор». На підставі оцінки аналізу ризиків вказаний автомобіль було переведено із загальної смуги на смугу руху «червоний коридор» для проведення поглибленого митного контролю. При проведенні митного огляду вказаного автомобіля в багажному відділенні серед інших речей виявлено старовинні друковані видання, переміщення яких через митний кордон України є обмеженим, з порушенням встановленого Митним кодексом України порядку проходження митного контролю в зонах (коридорах) спрощеного митного контролю.

За інформацією прес-служби, виявлено 15 друкованих видань.

Житомирською митницею ДФС порушено адміністративну справу про порушення митних правил, передбаченого статтею 471 Митного кодексу України. Старовинні книги, які можуть становити історичну та культурну цінність, вилучено. На даний час призначено мистецтвознавчу експертизу, за висновками якої буде прийнято законне рішення.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*